Plany urlopowe

Jeszcze tylko dwa dni i przez dwa tygodnie nie zobaczę nawet kawałka swojej firmy, ani przez chwilę nie pomyślę o zawodowych obowiązkach i nie skontaktuję się z żadnym kolegą z pracy. Mogą do mnie wydzwaniać, pisać smsy i kontaktować się, ale ja nie mam zamiaru utrzymywać jakiegokolwiek kontaktu z firmą i działem handlowym.

Nie po to biorę urlop w połowie października, by myśleć o sprawach zawodowych. Chcę, żeby przez kolejne dwa tygodnie wszyscy dali mi spokój i pozwolili zapomnieć o stanowisku asystentki działu, asystentka biura handlowego Opole.

W ciągu dwóch tygodni wolnego mam zamiar pojechać do rodzinnego domu, który od Opola oddalony jest o blisko dwieście kilometrów. Oczywiście nie przesiedzę całego urlopu w rodzinnym domu, a zajrzę do niego jedynie na parę dni. Pozostałą część czasu mam zamiar wykorzystać na całkowity relaks i spędzanie czasu ze znajomymi. Na zbliżający się weekend zamówiłam sobie zestaw zabiegów pielęgnacyjnych w SPA, które poleciła mi moja koleżanka. Trochę boli mnie głowa gdy pomyślę ile pieniędzy wydam na te wszystkie masaże i maseczki, jednak takie odprężenie na pewno mi się przyda. W tym roku nie jadę nigdzie za granicę na wypoczynek, dlatego mogę chociaż przeznaczyć trochę pieniędzy na zabiegi dla ciała.

Od paru miesięcy marzy mi się zrobienie małego tatuażu na łopatce i tak właśnie myślę, czy w ciągu tych dwóch tygodni nie umówić się do jakiegoś salonu tatuaży. Przez wolny czas mogłabym zadbać o prawidłowe gojenie ran.


Posted

in

by

Tags: