Siła pozytywnego myślenia

Zawsze uważałem, że podstawą sukcesu w życiu jest odpowiednie nastawienie i pozytywne myślenie o tym, co nas czeka. Należę do ludzi, dla których szklanka jest zawsze w połowie pełna i cieszę się, że bez względu na tragizm danej sytuacji, zawsze udaje mi się w niej znaleźć coś pozytywnego, czego trzymam się wszelkimi możliwymi sposobami. Widzenie wszystkiego w czarnych kolorach jeszcze nigdy nie przyniosło nikomu nic dobrego, a wręcz przeciwnie – negatywne nastawienie przyciąga wszystko to, co złe.

Zgodnie z moją filozofią życiową, na jutrzejszą rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko asystenta biura handlowego nastrajam się bardzo pozytywnie, bo jakkolwiek ta rozmowa by mi nie poszła, zawsze będzie to kolejne doświadczenie życiowe i nauka na przyszłość, asystent biura handlowego Gorzów Wielkopolski. Rozmowa ma się rozpocząć o godzinie 12.00, co uważam za bardzo dobry omen. Południe to czas, w którym dzień dzieli się na godziny dopołudniowe i popołudniowe, czyli chwila, w której wszystko się zmienia. Może i dla mnie rozmowa kwalifikacyjna w samo południe okaże się pierwszym krokiem do implementacji pozytywnych zmian w moim życiu?

Zdobycie pracy asystenta byłoby na pewno świetnym początkiem rozwoju kariery w finansach, o której marzę od dłuższego czasu. Nie po to kończyłem studia wyższe by teraz nie móc znaleźć zatrudnienia. Oczywiście stanowisko asystenta działu nie jest tym, które chciałbym zajmować przez całe swoje życie, jednak stanowi świetny punkt wybicia się wyżej. Jeśli kierownik działu zauważy, że nadawałbym się na stanowisko doradcy finansowego, będzie dzielił mnie ogromna szansa na dalszy rozwój zawodowy.


Opublikowano

w

przez

Tagi: