benefity pozapłacowe

Benefity na stanowisku asystenta biura handlowego

Asystent biura handlowego zwykle jest odpowiedzialny za pomoc w jak najlepszych realizacjach zadań oraz prawidłowy  obieg dokumentów w firmie. Jeśli dana osoba jest zatrudniona na podstawie umowy o pracę, na swoim stanowisku może liczyć na pewne benefity.

Karnety i bony

Asystent biura handlowego, w zależności od kapitału jakim dysponuje spółka w której pracuje, może liczyć na ciekawe benefity związane ze stanowiskiem pracy. Często sponsorami tego typu prezentów są klienci danej firmy, którzy w zamian za udaną współpracę, próbują pozyskać przy okazji nowych klientów i chcą zaproponować coś w zamian. Często są to bony do SPA lub karnety na siłownię, znacznie rzadziej krótsze lub dłuższe wyjazdy krajowe i zagraniczne.

Każdy podejmując stałą pracę, po cichu liczy, że wynagrodzeniem nie będzie tylko pensja. Zdarzają się jednak osoby, które tuż po otrzymaniu danego prezentu zastanawiają się, jak go spieniężyć. Może więc warto zastosować obie formy bonusów – finansową i rzeczową, aby większość pracowników była zadowolona z prezentu.


Opublikowano

w

przez