Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Site Administrator
Miejsce pracy: Jedlicze
Zakres obowiązków:
  • Organizowanie spotkań wg uzgodnień Dyrekcji Budowy
  • Prowadzenie rejestru i dystrybucja protokołów ze spotkań
  • Prowadzenie rejestru dokumentów przychodzących i wychodzących z biura budowy
  • Pozyskiwanie i weryfikacja pozyskanych ofert
  • Realizowanie zakupów i usług na budowie niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania biura budowy
  • Rozliczanie kosztów prowadzenia Biura Budowy
  • Prowadzenie rejestru godzin i nadgodzin pracy w systemie
  • Wystawianie wniosków na przepustki na teren budowy
  • Organizowanie zakwaterowania i transportu dla nowych pracowników
  • Organizowanie i nadzorowanie pracy firm świadczących usługi dla biura budowy (ochrona, sprzątanie, obsługa IT itp.)
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym w branży przemysłowej (na budowie)
  • Doświadczenie w pracy związanej z prowadzeniem biura
  • Biegła, praktyczna znajomość pakietu Ms Office
  • Bardzo dobry poziom znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie
Oferujemy:
  • Praca na projekcie przemysłowym w Polsce
  • Współpraca B2B
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia