Asystent Agenta Celnego
Miejsce pracy: Koninko k. Poznania

Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.

Zadania:
  • Wsparcie Agentów Celnych w codziennym przyjmowaniu , ewidencjonowaniu i realizacji  zleceń celnych
  • Wsparcie Agentów Celnych w dokonywaniu zgłoszeń celnych we wszystkich procedurach celnych, w tym uproszczonych
  • Bieżący kontakt z organami celnymi oraz innymi organami administracji państwowej
Wymagania:

Jeśli masz uprawnienia Agenta Celnego i wiążesz z tym zawodem swoją przyszłość. Jesteś osobą komunikatywną, szybko się uczysz i lubisz pracować pod presją czasu, a do tego mówisz dobrze w języku angielskim. To jest to praca dla Ciebie!

Oferujemy:

Oferujemy zorganizowane wprowadzenie, a także ciągłe wsparcie i dalsze szkolenia.

Oprócz ciekawego środowiska pracy i różnorodnych zadań oferujemy bogaty pakiet benefitów:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa, karta rabatowa na paliwo
  • Bony świąteczne, wczasy pod gruszą
  • Szkoleń i wsparcia ze strony doświadczonych specjalistów.