E.ON Polska jest częścią Grupy E.ON, wiodącego międzynarodowego koncernu energetycznego. W Polsce działamy głównie na terenie Warszawy, obsługując ponad milion klientów. Oferujemy szeroki wybór nowoczesnych produktów i usług. Wspieramy również rozwój energii ze źródeł odnawialnych.
Asystent / Asystentka
Miejsce pracy: Warszawa, Wybrzeże Kościuszkowskie 41
Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe
  • cenisz dobrą organizację pracy, terminowość, samodyscyplinę oraz systematyczność
  • bardzo dobrze posługujesz się pakietem MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • jesteś komunikatywny/a i odpowiedzialny/a
  • umiesz i lubisz pracować w zespole
Mile widziane
  • znajomość systemu SAP
  • znajomość j. angielskiego
Twój zakres obowiązków
  • zarządzanie procesem rejestracji oraz obsługi korespondencji zewnętrznej
  • zarządzanie uprawnieniami i dostępami do systemów informatycznych pracowników
  • obsługa mailowa i telefoniczna klientów wewnętrznych oraz zewnętrznych,
  • obsługa procesów rozliczania faktur
  • przygotowanie prezentacji i zestawień dla zespołów
  • administracja oraz rozliczanie podróży służbowych
  • obsługa wewnętrznych systemów spółki: SAP, EPOS, ServiceNow, jFlow (nauczymy Cię obsługi wszystkich systemów)
Oferujemy:
  • umowę o pracę na czas zastępstwa (ok. 1 rok)
  • dwie premie w roku
  • dwa dodatkowe dni wolne w roku
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • kafeterię benefitów
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka
  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci
  • karta multisport
  • opiekę medyczną
  • sekcje sportowe
  • konkursy pracownicze