Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Asystent / asystentka
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/0841
OBOWIĄZKI:
- Przygotowywanie oraz wysyłanie materiałów handlowych do klientów z terenu Rosji oraz krajów rosyjskojęzycznych. Komunikacja telefoniczna i e-mailowa z klientami polskimi i zagranicznymi (Rosja oraz kraje rosyjskojęzyczne). Przygotowywanie oraz wysyłanie materiałów marketingowych do potencjalnych partnerów z Rosji oraz krajów rosyjskojęzycznych. Utrzymywanie długotrwałych relacji z nowymi i dotychczasowymi klientami. Przygotowanie ofert handlowych w języku rosyjskim. Budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez udział w wydarzeniach branżowych tj. konferencje, targi, itp. Nadzorowanie podejmowanych działań marketingowych. Opracowanie propozycji i nadzorowanie realizacji strategii i planów marketingowych. Nawiązywanie bezpośrednich kontaktów i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami biznesowymi, w tym także negocjowanie warunków współpracy. Konstruowanie narzędzi promocji danego produktu: wykonywanie zdjęć, wideo i animacji graficznych w celach promocyjnych (okazjonalna praca w terenie). Wykonywanie bieżących prac biurowych. Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy. Okazjonalne zarządzanie kontami na mediach społecznościowych oraz treścią strony internetowej.- Miejsce wykonywania pracy: Katowice oraz w razie potrzeby udział w wydarzeniach branżowych tj. konferencjach, targach, itp. na terenie całej Polski + okazjonalne wykonywanie zdjęć, wideo i animacji graficznych w celach promocyjnych na terenie całej Polski.- Praca na 1/2 etatu w godzinach: 10:00-18:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Umiejętność obsługi programu MsOffice - WORD
Uprawnienia: Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych
Uprawnienia: Komunikatywność

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe. Mile widziane wykształcenie wyższe z zakresu językoznawstwa / filologii. Mile widziane doświadczenie przy prowadzeniu kont w mediach społecznościowych. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w pracy przy wydarzeniach sportowych / fotografii. Wymagany ukończony kurs w zakresie podstaw fotografii lub kurs w zakresie fotografii cyfrowej. Mile widziane portfolio prac fotograficznych. Mile widziana umiejętność obsługi systemu zarządzania treścią strony internetowej (na przykład Wordpress CMS). Mile widziana znajomość Adobe Photoshop, Adobe Lightroom, ProShow Producer. Mile widziana znajomość języka angielskiego. Mile widziana znajomość zasad tenisa ziemnego.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach