Stoen Operator zarządza siecią elektroenergetyczną w Warszawie, codziennie dostarczając energię do miliona odbiorców. Dzięki wykwalifikowanym specjalistom, innowacjom i przyjaznym dla środowiska technologiom, utrzymujemy najwyższe standardy pracy. Przyłącz swoją energię!

Asystent / Asystentka
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Piękna 46

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie wyższe
  • masz min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znasz bardzo dobrze język angielskiego oraz język polski (min. poziom B2)
  • znasz bardzo dobrze pakiet MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • jesteś dobrze zorganizowany/a, komunikatywny/a
  • jesteś osobą odpowiedzialną która czuje się gospodarzem w swoim miejscu pracy
  • znasz SAP (mile widziane)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie administracyjne pionu w codziennych obowiązkach
  • przygotowywanie prezentacji oraz niezbędnych zestawień dla zespołów
  • obsługa korespondencji mailowej, papierowej oraz telefonów partnerów wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • organizacja i obsługa spotkań oraz podróży służbowych
  • sporządzanie tłumaczeń

To oferujemy

  • dwie premie w roku
  • dwa dodatkowe dni wolne w roku
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • kafeterię benefitów
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka
  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci
  • karta multisport
  • opiekę medyczną
  • sekcje sportowe
  • konkursy pracownicze