Od ponad 25 lat dostarczamy profesjonalne rozwiązania informatyczne dla biznesu. Naszymi klientami są firmy z całej Polski. Nasz zespół składa się z ponad 50 pasjonatów zatrudnionych w Szczecinie, Łodzi, Wrocławiu i Gdyni. Dbamy o nich i odpowiednio wynagradzamy. Wierzymy, że tylko zadowolony zespół potrafi współpracować i z pasją realizować zaplanowane projekty.

Asystent / Asystentka biura
Miejsce pracy: Szczecin
Twoje zadania:
  • Obsługa gości i klientów firmy zgodnie z zasadami savoir-vivre w biznesie
  • Obsługa spotkań i konferencji
  • Bieżąca obsługa sekretariatu - obsługa centrali telefonicznej, rejestracja korespondencji wchodzącej i wychodzącej,  pilnowanie kalendarza administracyjnego spółki oraz CRM, sporządzanie pism do klientów oraz pism urzędowych
  • Odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie biura, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i informacji, archiwizowanie dokumentacji firmy
  • Prowadzenie raportu kasowego
  • Aktywne wsparcie działań Zarządu oraz współpracowników
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy
Pasujesz do nas, jeżeli:
  • Jesteś otwartą, komunikatywną osobą i potrafisz szybko dostosowywać się do zmian
  • Posiadasz wiedzę z zakresu prowadzenia dokumentacji handlowej (dodatkowym atutem będzie znajomość programów sprzedażowych lub ERP)
  • Łatwo nawiązujesz kontakt z klientami i potrafisz pracować w zróżnicowanym zespole
  • Masz doświadczenie w bezpośredniej, telefonicznej i e-mailowej obsłudze klienta
  • Potrafisz obsługiwać pakiet MS Office na poziome średnio-zaawansowanym
  • Posiadasz hobby (nie samą pracą człowiek żyje :))
  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B

Wyjątkowo cenimy osoby, które:
  • Mają pozytywne nastawienie do nowych wyzwań
  • Szukają rozwiązań, a nie problemów
  • Potrafią organizować swoją pracę
  • Są odpowiedzialne za to, co robią
  • Znają zasady savoir-vivre w biznesie

A teraz najważniejsze, czyli nasz pakiet dla Ciebie
  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca z fantastycznymi ludźmi w niekorporacyjnej atmosferze
  • Niebanalne imprezy integracyjne
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, karta Multisport, lekcje j. obcych)