M’ONDUNIQ COSMÉTIQUES PROFESSIONNEL

to profesjonalna marka kosmetyczna z ugruntowaną pozycją na rynku należąca do międzynarodowego konceptu Dermie Pharm, posiadającego centra badawcze i linie produkcyjne w różnych częściach Europy.

W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM MARKI POSZUKUJEMY OSÓB NA NASTĘPUJĄCE STANOWISKO:

Asystent / Asystentka biura
Miejsce pracy: Łódź
Opis stanowiska:
  • wsparcie w realizacji zadań biura
  • koordynacja obiegu dokumentów, obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • realizacja zamówień i obsługa klienta
  • wsparcie organizacji wydarzeń firmowych, eventów, spotkań
  • praca w dedykowanym programie (wprowadzanie danych do systemu, wprowadzanie zmian, fakturowanie, przygotowywanie analiz, raportów)
Wymagania:
  • biegła znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • doświadczenie w pracy biurowej
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • samoorganizacja pracy
  • znajomość programu Subiekt GT (mile widziane)
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją rynkową.
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych Dz U. nr 133. poz.883)". Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.