Ogłoszenie numer: 4927658, z dnia 2021-07-02

Lider na rynku krajowym dystrybucji i serwisu urządzeń fiskalnych, oprogramowania oraz sprzętu komputerowego. Firma z ponad 23-letnim doświadczeniem w swojej branży.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Asystent / Asystentka Biura

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa-Wesoła

Nr Ref.: 1062021

Opis stanowiska

  • Wsparcie w organizacji i koordynacji funkcjonowania biura
  • Rejestracja i archiwizacja dokumentów oraz nadzór nad prowadzonymi rejestrami
  • Weryfikacja poprawności faktur i wprowadzanie ich do systemu księgowego
  • Obsługa sprzętu biurowego
  • Realizacja codziennych obowiązków wyznaczanych przez przełożonego
  • Monitorowanie zadłużenia klientów

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • Skrupulatność, odpowiedzialność, organizacja, komunikatywność
  • Mile widziane doświadczenie w branży urządzeń biurowych lub pokrewnej
  • Minimum średniego wykształcenia
  • Dobrej organizacji pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia (od 2 500 zł netto)
  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę po okresie próbnym
  • Dedykowany system bonusowy
  • Narzędzia pracy: telefon, laptop
  • Pracę w profesjonalnym zespole
  • Możliwość awansu oraz rozwoju zawodowego dzięki systemowi szkoleń