IPK Sp. z o. o. działa na rynku doradztwa personalnego od 1991 roku.
Obecnie, dla naszego Klienta, wiodącego międzynarodowego dystrybutora specjalistycznych surowców chemicznych z siedzibą w Warszawie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent / Asystentka Biura - Recepcjonista / Recepcjonistka
Lokalizacja: Warszawa (Mokotów)
Opis stanowiska:
  • obsługa recepcji i bieżące wsparcie pracy biura (odpowiedzialność za korespondencję
    przychodzącą i wychodzącą, łączenie rozmów telefonicznych, zakupy materiałów
    biurowych, monitorowanie i rejestracja usterek związanych z biurem);
  • organizacja podróży służbowych pracowników, odpowiedzialność za plan spotkań i
    dbanie o prawidłowy przebieg wizyt gości w biurze;
  • współpraca i wsparcie bieżącej prac pozostałych działów firmy.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe;
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych ze wsparciem i/lub
  • koordynacją bieżącej pracy biura;
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego;
  • wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne i organizacyjne;
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • pracę w środowisku międzynarodowym i realne możliwości rozwoju zawodowego;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • ubezpieczenie medyczne;
  • doskonałą atmosferę w pracy.