D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej S.A na polskim rynku jest obecne od 2000 roku.

Należymy do koncernu Munich Re, który jest największym reasekuratorem na świecie. Jesteśmy jedynym w Polsce ubezpieczycielem oferującym wyłącznie ubezpieczenia ochrony prawnej.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent / Asystentka ds. Administracji
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Bieżąca obsługa administracyjna biura
  • Obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej
  • Przyjmowanie gości oraz obsługa spotkań odbywających się w biurze
  • Współpraca z innymi działami
  • Dbanie o profesjonalny wizerunek firmy
Wymagania:
  • Wykształcenia min. średniego
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Dużej samodzielności w działaniu
  • Otwartości i komunikatywności
  • Umiejętności obsługi urządzeń biurowych
  • Dobrej znajomości  pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziane: Doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • Pracę na umowę zlecenie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość zdobywania doświadczeń oraz rozwoju zawodowego
  • Pracę w nowoczesnym biurze

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej S.A. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”. Jeżeli chce Pan/Pani uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej S.A. prosimy o dopisanie klauzuli o treści: „Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej S.A. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że:

  • administratorem Pani/Pana danych osobowych jest D.A.S.Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej S.A. z siedzibą w Warszawie, 02-092 Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 18A;
  • w sprawach związanych z ochroną danych osobowych można kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem email iod@das.pl lub pisemnie na adres siedziby administratora;
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu uczestnictwa w procesie rekrutacji na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych, tj. na podstawie art. 6 ust 1 pkt a Ogólnego Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych (dalej: RODO);
  • odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być podmioty wspierające administratora w przeprowadzeniu procesu rekrutacji;
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania rekrutacji oraz przez 3 miesiące od zakończenia procesu rekrutacji;
  • posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem - jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody;
  • przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku uznania, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO;
  • podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.