Ogłoszenie numer: 4354937, z dnia 2021-03-22

Spółka Schultz Seating Poland wchodząca w skład międzynarodowej grupy posiadającej ponad 50-letnie doświadczenie w branży meblarskiej, producent metalowych komponentów oraz gotowych mebli tapicerowanych poszukuje osoby na stanowisko:

Asystent / Asystentka ds. Zaopatrzenia

Miejsce pracy: śląskie / Kłobuck k. Częstochowy

Opis stanowiska

  • Poszukiwanie dostawców,
  • Realizowanie bieżących zakupów,
  • Dbanie o dobrą współpracę z kontrahentami,
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

  • Wykształcenia min. średnie,
  • Znajomości pakietu MS Office,
  • Dokładność i odpowiedzialność,
  • Samodzielności i komunikatywności,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Motywacja i zaangażowanie w powierzone zadania,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę
  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie,
  • Sponsorowany pakiet medyczny,
  • Ubezpieczenie grupowe.