Tools World Polska Sp. z o.o.

Międzynarodowa  Grupa Holdingowa TOOLS WORLD, zajmująca się produkcją, importem i dystrybucją narzędzi ręcznych, poszukuje zmotywowanej i ambitnej osoby do objęcia stanowiska:

Asystent / Asystentka działu handlowego
Miejsce pracy: Janki
Główne zadania:
  • Przyjmowanie i koordynowanie zamówień klientów
  • Zapewnienie właściwego obiegu informacji pomiędzy działami
  • Wystawianie dokumentów handlowych
  • Archiwizacja dokumentów
  • Obsługa i administrowanie systemami oraz bazami danych wspierającymi sprzedaż
  • Wykonywanie poleceń przełożonego wynikających z bieżących potrzeb
  • Dbanie o wizerunek firmy
Oczekujemy:
  • Znajomości języka angielskiego, znajomość języka rosyjskiego mile widziana
  • Wykształcenia min. średniego
  • Biegłej znajomość obsługi komputera (Power Point, Word, Excel)
  • Znajomości zasad korespondencji biurowej
  • Komunikatywności, wysokiej kultury osobistej oraz umiejętności pracy w zespole
  • Systematyczności, samodzielności i dobrej organizacji pracy
Oferujemy:
  • Inspirującą pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycie cennego doświadczenia
  • Warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilne środowisko pracy
  • Przyjazną atmosferę