SFS International Sp. z o.o. Sp. k. to firma z bogatym doświadczeniem oferująca pracę w wielu sektorach w krajach Unii Europejskiej. Nasi pracownicy doceniają bezpieczeństwo, transparentność oraz wsparcie firmy w pozyskaniu pracy za granicą.

Nadszedł czas, aby wzmocnić nasze szeregi w obszarze rekrutacji w Polsce oraz za granicą.

Poszukujemy Asystenta Działu Rekrutacji, który dołączy do naszego zespołu w Starej Iwicznej (Piaseczno).

Asystent / Asystentka działu rekrutacji
Miejsce pracy: Stara Iwiczna
OBOWIĄZKI
  • Redagowanie oraz umieszczanie ogłoszeń
  • Wstępna weryfikacja i selekcja kandydatów zainteresowanych pracą
  • Aktywne budowanie bazy kandydatów
  • Weryfikowanie kompetencji kandydatów
  • Obsługa programu rekrutacyjnego
  • Realizacja rekrutacji dla Klientów angielskojęzycznych
  • Kontakt telefoniczny, mailowy z aktualnymi Klientami
  • Zarządzanie planningiem oraz zakwaterowaniem pracowników
  • Dbanie o wysoką jakość usług świadczonych przez firmę
WYMAGANIA
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku 8 godzin dziennie
  • Umiejętności sprzedażowe
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność podtrzymywania relacji
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Dobra znajomość pakietu Office
OFERUJEMY
  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w profesjonalnym i zgranym zespole
  • Przyjazną atmosferę pracy
OPRÓCZ WYNAGRODZENIA ZASADNICZEGO, FIRMA OFERUJE PRACOWNIKOM:
  • Bezpłatne ubezpieczenie medyczne dla Pracownika i Jego partnera w Medicover
  • Karta Medicover Sport
  • Dodatek za dojazdy do pracy
  • Dodatek pieniężny z okazji szczególnych wydarzeń (np. urodziny, zawarcie związku małżeńskiego)