IBERION to grupa mediowa przyszłości, która rozwija się w zawrotnym tempie. Do grupy należą już takie serwisy jak: Lelum.pl - portal dla Nowoczesnych Kobiet, BiznesInfo.pl - czołowy portal finansowy, ZeStadionu.pl - portal sportowy, WTV - nowa telewizja internetowa, Pacjenci.pl - portal medyczny, AntyFake.pl - jeden z pierwszych portali factcheckingowych oraz Turyści.pl - nowy serwis o podróżach. Firmę oraz Zarząd tworzą młodzi, pełni energii ludzie, dla których praca jest równocześnie największą pasją.

Asystent / Asystentka Działu Sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • kompleksowe wsparcie działu sprzedaży w codziennych zadaniach administracyjno–biurowych
  • wsparcie administracyjne w przygotowaniu i wysyłaniu ofert handlowych
  • przygotowanie umów/sprawozdań zleconych przez przełożonego
  • opieka nad obiegiem i archiwizacją dokumentów związanych ze sprzedażą
  • organizacja spotkań biznesowych z klientami
  • kontakt mailowy i telefoniczny z obecnymi klientami
  • wsparcie w budowaniu relacji biznesowych
  • troska o budowanie wizerunku firmy
Nasze wymagania
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość programów: Excel, Power Point
  • umiejętne pisanie ofert
  • wysokie zdolności komunikacyjne
  • samodzielność w działaniu i proaktywna postawa
  • wysoka kultura osobista, sumienność i zaangażowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
Mile widziane
  • wykształcenie z zakresu marketingu i reklamy, matematyczne, dziennikarstwa
  • zainteresowanie rynkiem reklamy internetowej

To oferujemy
  • stabilną pracę w nowoczesnej grupie mediowej
  • umowę o pracę (3400 - 4800 brutto)
  • pakiet medyczny Medicover
  • luźną atmosferę i brak dress codeu
  • pracę w nowoczesnym biurowcu