Firma deweloperska o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości zatrudni osobę na stanowisko:

Asystent / Asystentka Działu Sprzedaży
Miejsce pracy: Dopiewiec
Zadania:
  • praca z dokumentami sprzedażowymi i posprzedażowymi (umowy, protokoły, archiwizacja, korespondencja),
  • utrzymywanie kontaktów z klientami, bankami i kontrahentami obsługa klienta (prezentacja oferty),
  • aktualizowanie oferty dewelopera na stronach www oraz w serwisach prasowych przygotowywanie materiałów promocyjnych i reklamowych (cenniki, tabele ofertowe).
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy biurowej minimum 2 letnie,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętności organizacyjne,
  • znajomość programów: pakiet Office,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • znajomość branży związanej z nieruchomościami będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • pracę na pełen etat - umowa o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i zaangażowania,
  • możliwość rozwoju (szkolenia).