ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych jest wiodącym dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych dla największych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej. Zatrudniamy 20 900 Pracowników w 181 zakładach na całym świecie. Źródłem naszego sukcesu są wysokiej jakości produkty, całkowite zorientowanie na Klienta i wysoka zdolność wytwórcza.

Obecnie do naszego Zakładu w Ostrowi Mazowieckiej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Asystent / Asystentka Działu Technicznego
Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka
Zakres obowiązków:
  • wprowadzanie do systemu materiałów, części zamiennych itp.,
  • prowadzenie rejestrów części zamiennych,
  • uczestnictwo w inwentaryzacji,
  • wsparcie dla Dyrektora i Kierownika Działu Utrzymania Ruchu.
Wymagania:
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole i zorientowanie na usługi,
  • wysoka motywacja do pracy,
  • wykształcenie min. średnie, techniczne.
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 12 miesięcy,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dodatkowe świadczenia na święta, nagrody jubileuszowe),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego.