Ogłoszenie numer: 4437340, z dnia 2021-04-09

Indos S.A.

INDOS S.A. (www.indos.pl), od 30 lat jedna z największych firm windykacyjnych i faktoringowych, w Polsce, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Asystent / Asystentka Działu Wsparcia Sprzedaży

Miejsce pracy: śląskie / Chorzów

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na ww. stanowisku będzie należało:

  • wsparcie działu handlowego w realizacji procesu sprzedaży
  • sporządzanie umów i innych dokumentów będących podstawą działalności spółki
  • telefoniczny oraz bezpośredni kontakt z Klientami Spółki
  • obsługa stałych Klientów i dbałość o wizerunek firmy
  • obsługa spraw administracyjno-biurowych i nadzór nad poprawnym obiegiem dokumentacji
  • współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie, preferowane wyższe (zapraszamy również studentów studiów zaocznych oraz absolwentów)
  • umiejętność pracy w środowisku OFFICE
  • dokładność i skrupulatność w realizacji zleconych zadań
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobra organizacja pracy i komunikatywność
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w wykonywaniu podobnych zadań
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • opiekę merytoryczną doświadczonego zespołu
  • system szkoleń
  • pakiet benefitów pozapłacowych