Międzynarodowa firma z branży Nieruchomości poszukuje Asystenta/ki działu Zarządzaniu Nieruchomościami. Poszukujemy osób z pierwszym doświadczeniem zawodowym lub bez doświadczenia, liczy się pogodne nastawienie i chęć do nauki oraz zaangażowanie. Nowa osoba będzie wspierała Managera działu w codziennych obowiązkach. Oferujemy stałą pracę z możliwościami rozwoju, dodatkowe benefity takie jak prywatna opieka medyczna, karta Multisport, narzędzie – laptop + telefon.

Asystent / Asystentka działu Zarządzania Nieruchomościami
Miejsce pracy: Lublin
Zadania:
  • pomoc całemu działowi w merytorycznych zadaniach związanych z zarządzaniem nieruchomości - obiekty komercyjne
  • przygotowywanie dokumentacji obiektów, stanów liczników, etc
  • tworzeniu zestawień i raportów
  • kontakty z najemcami
Wymagania:
  • chęć rozwoju w obszarze zarządzania nieruchomościami w międzynarodowej spółce
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie i pozytywne nastawienie
  • dobra organizacja pracy
Oferta:
  • umowa o pracę
  • praca w międzynarodowej firmie będącej liderem na rynku
  • możliwości rozwoju w strukturach firmy
  • wynagrodzenie ok. 4000 brutto
  • dodatkowe benefity karta Multisport
  • opieka medyczna
  • telefon służbowy, laptop