Ogłoszenie numer: 4100527, z dnia 2021-01-12

Firma „Profil” zajmująca się projektowaniem, produkcją oraz montażem fasad aluminiowo –szklanych i elewacji wentylowanych w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Asystent / Asystentka Kierownika Projektu

Miejsce pracy: małopolskie / Skawina

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Asystenta/ki kierownika projektu będzie odpowiedzialna za:

  • Współtworzenie dokumentacji projektowej
  • Zliczanie elementów konstrukcyjnych z rysunku wraz z ich zamówieniem
  • Optymalizacja materiałów do zamówienia
  • Organizowanie oraz dopilnowywanie dostaw materiałów na budowę
  • Kompletowanie dokumentacji wykonawczej oraz podwykonawczej,
  • Pomoc w organizacji montażu konstrukcji aluminiowo szklanych wraz z kierownikiem montażu
  • Asystowanie kierownikowi montażu podczas odbioru prac oraz ich dokumentowanie

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne bądź student III – V rok studiów, kierunek Budownictwo lub Mechanika i Budowa maszyn
  • Konieczna znajomość oprogramowania: AutoCad, Pakietu Microsoft Office,
  • Praktyczna znajomość czytania rysunków technicznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do wyjazdów służbowych na plac budowy
  • Chęć zdobywania wiedzy oraz umiejętności projektowych
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywne podejście do wykonywanych zajęć
  • Wyobraźnia przestrzenna

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie u ugruntowanej pozycji na rynku
  • Praca w doświadczonym zespole projektowym
  • Możliwość rozwoju
  • Zdobywanie nowych kompetencji i doskonalenie umiejętności zawodowych
  • Udział w ambitnych projektach
  • Prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie