Ogłoszenie numer: 6059820, z dnia 2021-11-30

Jesteśmy największym dystrybutorem olejów i smarów firmy Shell w Polsce.

Aktualnie poszukujemy osoby w charakterze : Asystent/Asystentka - Wsparcie Księgowej

Asystent / Asystentka - Wsparcie Księgowej

Miejsce pracy: wielkopolskie / Janikowo k.Poznania

Opis stanowiska

  • Bieżąca obsługa, rejestrowanie i weryfikowanie faktur
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego i ich księgowanie
  • Sprawdzanie poprawności danych
  • Pomoc w bieżących pracach działu księgowego
  • Udział w inwentaryzacji
  • Współpraca z innymi działami spółki

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziane doświadczenie jako wsparcie księgowe
  • Dokładność, sumienność, komunikatywność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych - Karta MultiSport