DANWOOD S.A. jeden z największych producentów domów jednorodzinnych o konstrukcji drewnianej na rynku, poszukuje pracowników do pracy na budowach za granicą (Niemcy, Austria, Szwajcaria, Wielka Brytania).

Asystent / Asystentka z językiem niemieckim w Pionie Budownictwa
Miejsce pracy: Bielsk Podlaski
Zadania:
  • pomoc w tworzeniu pism skierowanych do klientów niemieckojęzycznych,
  • prowadzenie ustaleń z niemieckimi firmami partnerskimi,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji.
Wymagania:
  • poziom znajomości języka niemieckiego umożliwiający swobodną komunikację (poziom C1) - warunek konieczny,
  • wykształcenie wyższe (germanistyka - mile widziana),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność, otwartość.
Mile widziane:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • zainteresowanie tematem budownictwa energooszczędnego.
Oferujemy:
  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • benefity pozapłacowe,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia i kursy językowe,
  • imprezy, wyjazdy integracyjne.