MILIMEX S.A
W związku z rozwojem naszej działalności poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent / Asystentka Zarządu
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Opis stanowiska:
  • Kompleksowa obsługa sekretariatu i współpraca z Zarządem Spółki
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – minimum 3 lata,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Inicjatywa, samodzielność w działaniu
  • Wielozadaniowość
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne, komunikacyjne oraz interpersonalne,
  • Wysoka jakość wykonywanej pracy - dokładność, rzetelność i terminowość,
  • Wysoki poziom kultury osobistej,
  • Mile widziany język angielski
  • Mile widziane prawo jazdy kat.B
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Niekorporacyjną i bardzo przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku