Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Asystent audytora energetycznego
Miejsce pracy: Lednica Górna
Numer: StPr/21/0987
OBOWIĄZKI:
Pomoc biurowa; analiza dokumentacji projektowej; sporządzanieobmiarów budynków; obsługa dokumentów w programach pakietu office (Word, Excel); utrzymywanie kontaktów z Klientami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Podstawowa znajomość problematyki efektywności energetycznej (ciepłownictwo, budownictwo, oświetlenie, itp.), dobra znajomość Excel. Mile widziana znajomość programów Autocad, Audytor OZC, Arcadia Termo, DiaLux. Nie wymagane, choć mile widziane doświadczenie w branży związanej z efektywnością energetyczną lub w budownictwie. Umiejętność swobodnego nawiązywania kontaktów z Klientami; dokładność; rzetelność; uczciwość i terminowość.

Miejsce pracy:

Lednica Górna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce