Ogłoszenie numer: 2969432, z dnia 2020-01-24

Górnośląska Spółka Brokerska Sp. z o.o.

Górnośląska Spółka Brokerska Sp. z o.o. (firma prowadzi działalność w zakresie dystrybucji ubezpieczeń w imieniu i na rzecz klienta zwane czynnościami brokerskimi w zakresie ubezpieczeń).

Asystent Brokera Ubezpieczeniowego

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Opis stanowiska

  • bieżące wsparcie zespołu brokerskiego w zakresie obsługi procesu ubezpieczeniowego klientów Spółki,
  • przygotowywanie materiałów do zapytań brokerskich,
  • pomoc w opracowywaniu programów ubezpieczeniowych oraz rekomendacji,
  • wsparcie w opracowywaniu analiz ryzyka,
  • kontakt administracyjny z klientem instytucjonalnym oraz bieżąca współpraca z ubezpieczycielami,
  • przygotowywanie projektów prezentacji programów ubezpieczeniowych dla klientów,
  • praca z dokumentacją klienta oraz ubezpieczyciela.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane  administracja, ekonomiczne, prawnicze),
  • znajomość pakietu MS Office ( Word, Excel, Power Point),
  • umiejętności analityczne,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do poszerzania wiedzy z zakresu ubezpieczeń gospodarczych.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • premię uznaniową w zależności od wyników pracy,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • wsparcie opiekuna.