Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Asystent brokera ubezpieczeniowego
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/21/0558
OBOWIĄZKI:
Bieżące wsparcie brokera w zakresie obsługi procesu ubezpieczeniowegoPrzygotowanie materiałów do zapytań ofertowychPomoc w konstruowaniu programów ubezpieczeniowych dla podmiotu gosp.Pozyskiwanie firm do obsługi ubezpieczeniowej przez telefonOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa na czas określony ok. 22 m-ceMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:43-190 Mikołów PRACA W DNIACH I GODZINACH:Pn-pt 7.30-15.30 (możliwoć pracy w godz. 7.00-15.00 lub 8.00-16.00)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie (dowolne). Prawo jazdy kat. B. Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym. Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem. Biegła obsługa komputera, praca z programami Office.

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych