Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Zamość
Numer: StPr/20/0178
OBOWIĄZKI:
Wprowadzanie faktur do programu księgowego, sprawdzanie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, rejestrów zakupu sprzedaży.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera

Wymagania inne:

Mile widziana znajomość prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów.Grupę docelową w projekcie stanowią osoby do 30 roku życia bez pracy, nie uczące się w systemie dziennym i nie szkolące ze środków publicznychlub osoby w wieku 30 lat i więcej zarejestrowane w PUP jako osoby bezrobotne, posiadające IPD należące co najmniej do jednej z następujących grup: osoby w wieku 50 lat i więcej, osoby długotrwale bezrobotne, kobiety, osoby z niepełnosprawnościami, osoby o niskich kwalifikacjach.

Miejsce pracy:

Zamość

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu