Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Chełm
Numer: StPr/21/2341
OBOWIĄZKI:

Wprowadzanie dokumentów księgowych (faktur, rachunków, not) so systemu księgowego. Sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań oraz zaksięgowanych dokumentów. Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, PIT, raportów JPK. Wystawianie faktur w programie Symfonia Handel, obsluga programu Płatnik oraz Symfonia Kadry i płace, obliczanie składek ZUS, sporządzanie list płac, tworzenie teczek akt osobowych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY: - osobisty: ul. Lubelska 17/4, 22-100 Chełm - telefoniczny: 606 397 048 - można również przesyłać CV drogą e-mailową na adres: dekret@onet.eu

Miejsce pracy:

Chełm

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie