Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Małastów
Numer: StPr/21/0809
OBOWIĄZKI:

przyjmowanie, gromadzenie i segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju; sprawdzanie dokumentów pod względem formalno- rachunkowym; wprowadzanie do systemu finansowo - księgowego dokumetnów; wypełnianie formularzy podatkowych i sporządzanie zestawień finansowych na podstawie zapisów księgowych; prowadzenie ewidencji księgowej, odzwierciedlającej zdarzenia księgowe w zakresie otrzymywanych dochodów i poczynionych wydatków; przygotowywanie pism do instytucji i organów administracji podatkowej

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak, kierunek: technik rachunkowości

Wymagania inne:

wykształcenie pomaturalne/policealne - technik rachunkowości; systematyczność; dobra organizacja pracy; zaangażowanie i sumienne wykonywanie obowiązków

Miejsce pracy:

Małastów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach