Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Sieniawa
Numer: StPr/21/1292
OBOWIĄZKI:
Ramowy zakres wykonywany pod nadzorem oraz według instruktażu opiekuna stażysty 1.Prowadzenie kontroli formalno rachunkowej dowodów księgowych i ich rejestracja w urządzeniach księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie 2.Sporządzanie, księgowanie dowodów zewnętrznych PK w zakresie swoich obowiązków 3.Analiza ewidencji należności i zobowiązań pod kątem terminowości wpłat i zapłat za faktury 4.Bieżące analizowanie oraz uzgadnianie ksiąg pomocniczych z ewidencją księgi głównej w zakresie swoich obowiązków 5.Weryfikowanie pod względem formalno-rachunkowym kosztów podróży służbowych oraz innych wyjazdów a także dekretowanie i sporządzanie transferu do podsystemu finanse i księgowość 6.Archiwizowanie dokumentów finansowo-księgowych 7. Udział w szkoleniach naradach spotkaniach roboczych 8.Prowadzenie innych spraw zleconych przez głównego księgowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Uprawnienia: Bardzo dobra znajomość obsługi podstawowych programów komputerowych pakietu biurowego MS Office (Windows 10)

Miejsce pracy:

Sieniawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku