Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Opoczno
Numer: StPr/21/0758
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie dokumentów księgowych do kwalifikacji i ujęcia w księgach, wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego oraz ich archiwizowanie, sporządzanie: deklaracji podatkowych, deklaracji ZUS, dokumentów kadrowych, min. umów o pracę, świadectw pracy i dokumentów do akt osobowych, list płac i innej dokumentacji, prowadzenie korespondencji w sprawach księgowych, bezpośrednia obsługa klientów Kancelarii, współpraca w zakresie księgowym z podmiotami zewnętrznymi, np. bankami, urzędami, kontrahentami.Istnieje możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: elementy księgowości i rachunkowości
Uprawnienia: DOBRA ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Mile widziana umiejętność obsługi programu płatnik.[Umiejętność 1] : znajomość podstawowych zasad z zakresu prawa podatkowego, prawa pracy, uproszczonej księgowości, kadr i płac.[Inne] : Mile widziany kurs z zakresu uproszczonej księgowości, płac, kadr. Mile widziana praktyka na podobnym stanowisku (np. w biurze rachunkowym lub w księgowości, kadrach, płacach)Mile widziane ukończenie liceum ekonomicznego.

Miejsce pracy:

Opoczno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie