Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Zator
Numer: StPr/teja/21/1600
OBOWIĄZKI:
- weryfikacja i przygotowywanie dokumentów stanowiacych podstawę do sporządzenia listy płac;- naliczanie indywidualnych podstaw do wypłaty wynagrodzeń za czas choroby pracowników jednostek oświatowych;- prowadzenie ewidencji księgowej wydatków;- prowadzenie ewidencji księgowej zdarzeń gospodarczych w ramach ZFŚS jednostek oświatowych;- sporządzanie zarządzeń w zakresie zmian w planach finanowych jednostek oświatowych.Oferta stażu przeznaczona dla osób do 30 roku życia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagania inne:

wykształcenie średnie ekonomiczne lub wyższe ekonomicznekomunikatywność, zdolność logicznego myślenia, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, otwartość, samodzielność.

Miejsce pracy:

Zator

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu