Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Asystent do spraw logistyki i zakupów
Miejsce pracy: Chwaszczyno
Numer: StPr/21/0247
OBOWIĄZKI:

Zapoznanie się z działalnością firmy i zakresem obowiązków na stanowisku Asystenta ds. logistyki i zakupów, prowadzenie ewidencji korespondencji udział w procesie przepływu informacji (odpowiedzi na zapytania ofertowe, zamówienia, zleceniana produkcję, dokumenty magazynowe (WZ, PZ, MM)-prowadzeniedokumentacji ZASADY DZIAŁANIA BIURA - obsługa sprzętu biurowego(komputer z oprogramowaniem, fax, skaner, drukarka) - obsługa posiedzeń organów spółki (notatki ze spotkań, protokoły z posiedzeń, uchwały - tworzenie pism urzędowych, sporządzanie dokumentów biurowych(odprawy tygodniowe, notatki ze spotkań) Ewidencjonowanie dokumentów logistycznych: - weryfikacja zapisów wynikających z przepisów o pełnej księgowości - kontrola dokumentów pod względem formalnym i merytorycznym - wystawianie dokumentów magazynowych, CRM - tworzenie zestawień sprzedaży towarów Współudział w organizacji krajowego i międzynarodowego transportu drogowego: - przygotowywanie przesyłek i wymaganej dokumentacji - przygotowywanie procesu logistycznego - poszukiwanie nowych rozwiązań usprawniających obsługę logistyczną - prowadzenie rozliczeń i rachunków ze spedytorami, klientami krajowy,i i zagranicznymi - poszerzanie bazy danych przewoźników - zarządzanie zapasami i ustalanie planu dostaw w działalności logistycznej - proces formowania kontenerów od strony formalnej Współudział w realizacji strategii działu zakupów - monitorowanie dziennych zapotrzebowań produkcyjnych - analiza posiadanych zasobów i zapotrzebowania na nie - prowadzenie listy zamówień, raportów i dokumentacji - monitorowanie terminowości dostaw - prowadzenie bieżącej oceny dostawców Archiwizacja dokumentów firmy - zapoznanie się z zagadnieniami archiwizacji dokumentów, terminów ich przechowywania (dokumenty księgowe, dokumenty pracownicze, ewidencja czasu pracy kierowcy, archiwizacja danych na komputerze.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Chwaszczyno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach