Grupę Prodigo tworzą zakłady prowadzące odzysk odpadów przemysłowych, produkcję paliw zastępczych a także recykling odpadów gumowych oraz metali żelaznych i nieżelaznych. Siedziba główna GP - wraz z pełnym zapleczem back office - mieści się we Wrocławiu, natomiast 5 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych jest w województwach dolnośląskim, wielkopolskim oraz świętokrzyskim. Kluczowym elementem naszej strategii jest ciągły rozwój poprzez inwestowanie w kompetencje naszych pracowników oraz w nowoczesne procesy przetwarzania odpadów - również w oparciu o programy badawczo-rozwojowe realizowane w ramach własnego działu R&D.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko:

Asystent ds. Ewidencji Danych (BDO)
Miejsce pracy: Wrocław

Etat: 0,75

Twój zakres obowiązków
  • Prowadzenie ewidencji odpadów w systemie BDO.
  • Nadzór i bieżąca kontrola nad poprawnością wprowadzanych danych do systemu wagowego oraz do rejestru BDO.
  • Dbałość o prawidłowość obiegu dokumentów związanych z gospodarką odpadami.
  • Tworzenie raportów i zestawień w zakresie odpadów.
Nasze wymagania
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w tym programu Excel.
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Systematyczność, skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.
  • Zaangażowanie i umiejętność organizacji pracy własnej.
  • Mile widziana znajomość zagadnień gospodarki odpadami.
Oferujemy
  • Możliwość realizowania zadań o dużym stopniu samodzielności, z możliwością dopasowania czasu pracy do swoich potrzeb,
  • Pełne wsparcie eksperckie ze strony własnego zespołu środowiskowego,
  • Narzędzia pracy niezbędne do efektywnej realizacji powierzonych zadań;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowych , możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie);
  • Siedziba pracodawcy w dogodnym miejscu, z dostępem do bezpłatnego, zadaszonego miejsca parkingowego ( stadion miejski Wrocławia).