J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. to największa w Polsce firma świadcząca niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponująca siecią laboratoriów analitycznych. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która nieustannie się rozwija. Zatrudniamy ponad 800 pracowników w całym kraju. Szukamy ludzi wszechstronnych, o szerokich horyzontach, z pasją i ciekawością. Liczy się dla nas otwartość, chęć nauki i rozwoju, umiejętność poszukiwania rozwiązań oraz zaangażowanie.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent ds. Handlowych
Miejsce pracy: Tychy
Twoje zadania:
  • Praca administracyjno-biurowa z wykorzystaniem komputera oraz urządzeń biurowych;
  • Pomoc w przygotowywaniu ofert handlowych zawierających określenie możliwości wykonawczych w laboratorium lub u podwykonawców;
  • Współpraca z Marketingiem w zakresie przygotowywania ofert, przetargów, umawianie spotkań handlowych;
  • Współpraca z Biurem Obsługi Klienta i Laboratorium.

Chętnie Cię zatrudnimy, jeśli:

  • Masz wykształcenie wyższe lub jesteś studentem ostatnich lat studiów na kierunkach: ochrona środowiska, chemia, biologia, bądź pokrewne;
  • Jesteś świetnie zorganizowaną osobą;
  • Lubisz pracę w zespole;
  • Jesteś osobą komunikatywną i pozytywnie nastawioną do ludzi;
  • Biegle posługujesz się komputerem (pakiet Office, Internet);
  • Wyznajesz zasadę, że nie ma problemów, są za to rozwiązania.
Co możemy Ci zaoferować:
  • Umowę zlecenie;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Wsparcie doświadczonego zespołu;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w środowisku biznesowym.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.