Dział Kontrolingu szuka kandydatów na stanowisko:

Asystent ds. Kontrolingu
Miejsce pracy: Gdynia - ul. Morska 318
Zakres obowiązków:
  • Praca na arkuszach xls, weryfikowanie danych z systemem operacyjnym firmy
  • Samodzielny nadzór nad wybranymi zadaniami
  • Raportowanie danych zgodnie z wymogami Importera
  • Analiza kosztów i odchyleń
  • Współpraca przy tworzeniu biznesplanów nowych inwestycji
  • Udział w procesie budżetowania
  • Udział w procesie planowania i prognozowania
Wymagania:
  • Doświadczenia w obszarze finansów i rachunkowości
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dużej organizacji – mile widziane
  • Wykształcenie wyższe na kierunkach związanych z finansami i rachunkowością
  • Znajomość programu Symfonia mile widziana
  • Dobra znajomość Excela
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Proaktywność, zaangażowanie, skrupulatność i dokładność
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dużej spółce
  • Możliwość nauki, rozwoju i stałego podnoszenia kwalifikacji