Ogłoszenie numer: 3043970, z dnia 2020-01-23

Fundacja ISKIERA działająca na rzecz dzieci z chorobą nowotworową i ich rodzin, zatrudni w biurze
w Chorzowie osobę na stanowisku:

Asystent ds. księgowości

Miejsce pracy: śląskie / Chorzów

Opis stanowiska

  • dekretowanie i księgowanie faktur podopiecznych fundacji oraz innych dokumentów księgowych,
  • obsługa CRM.

Wymagania

  • biegła znajomość MS Office (Word, Excel),
  • znajomość programu Symfonia,
  • terminowość, dokładność, skrupulatność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • wysoka komunikatywność i kultura osobista,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • zdolności analityczne,
  • poczucie humoru.

Oferujemy

  • pracę z sensem,
  • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego m.in. przez szkolenia, superwizje,
  • przestrzeń na inicjatywę, pomysły i informacje zwrotne,
  • bycie członkiem zespołu funkcjonującego w oparciu o wartości i partnerstwo.