Polska Grupa Ceramiczna - największa grupa zakupowa w Polsce z branży płytek ceramicznych, armatury i ceramiki, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracownika na stanowisko:

Asystent ds. Produktu - Dział Wyposażenia Łazienek
Miejsce pracy: Łódź
OBOWIĄZKI:
  • współpraca z Product Managerem w bieżących zadaniach
  • tworzenie kalkulacji i cenników produktowych
  • ścisła współpraca z wyznaczonymi producentami zagranicznymi
  • przygotowywanie zamówień pakietowych oraz przyjmowanie dokumentowe do magazynu PGC
  • przygotowywanie dokumentów do odpraw celnych towarów
  • współpraca w projektach marketingowych związanych z produktem
  • udział w targach branżowych
  • współpraca z Działem Sprzedaży, Zakupów i Magazynem
WYMAGANIA:
  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość MS Office
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • komunikatywność i systematyczność
  • doskonała organizacja pracy i samodzielność
  • prawo jazdy kat. B
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • stałe godziny pracy (pon.- pt., 8:00-16:00)
  • benefity medyczne i sportowe
  • pełne wsparcie oraz szkolenia podczas wdrażania
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym i energicznym zespole