Jesteś otwarty na zdobywanie nowych doświadczeń? Chcesz stawiać czoło wyzwaniom w pełnym motywacji środowisku? Dołącz do zespołu TP TELTECH i razem z nami buduj swoją karierę.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Asystent ds. Rekrutacji
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: DZP/2020

Gwarantujemy Ci:

  • Brak monotonii i rutyny w pracy,
  • Dużą dawkę wiedzy na temat na temat zasad rekrutacji i procesów HR w dużej firmie,
  • Świetną atmosferę i zgrany zespół, który będzie dla Ciebie wsparciem,
  • Współpracę w oparciu o umowę B2B,
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową na preferencyjnych warunkach.

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • Redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń, preselekcja i selekcja kandydatów i prowadzenie rozmów rekrutacyjnych,
  • Administrowanie bazą aplikacji,
  • Przygotowanie planów poszukiwań kandydatów, wykorzystanie różnych metod i narzędzi rekrutacyjnych w tym portali profesjonalnych i mediów społecznościowych,
  • Współpraca ze szkołami i uczelniami w zakresie praktyk i staży,
  • Udział w dodatkowych projektach z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi.

W realizacji zadań pomoże Ci:

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla lub gotowość do ich samodzielnej realizacji,
  • Kreatywność, nastawienie na cel i inicjatywa w działaniu,
  • Otwartość, komunikatywność oraz pozytywna energia