Modus to Ogólnopolska Agencja Wsparcia Sprzedaży z 25-letnim stażem na rynku. Realizację powierzonych nam przez Klientów zadań, prowadzi profesjonalny i kompetentny zespół pracowników, project managerów oraz konsultantów, doświadczonych w sprzedaży produktów i usług. Nasza struktura terenowa obejmuje cały kraj. Pracujemy w oparciu o wyspecjalizowanych koordynatorów, audytorów i merchandiserów we wszystkich strategicznych miastach w Polsce, dbając o podnoszenie przewagi konkurencyjnej i zwiększaniu siły oddziaływania naszych Klientów. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent ds. Rekrutacji
Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków
  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacji pracowników na stanowiska podstawowe (selekcja aplikacji, kontakt telefoniczny, prowadzenie spotkań rekrutacyjnych za pomocą MS Teams)
  • monitorowanie i koordynacja procesów rekrutacyjnych w systemie rekrutacyjnym
  • aktywne poszukiwanie nowych kandydatów za pośrednictwem portali branżowych
  • budowanie i utrzymywanie dobrej relacji z kandydatami
  • raportowanie wyników prowadzonych działań
Nasze wymagania
  • doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych dotyczących stanowisk podstawowych
  • gotowość do podjęcia pracy ‘’od zaraz’’
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoka orientacja na realizacje postawionych celów
  • Mile widziane doświadczenie w agencji rekrutacyjnej specjalizującej się w rekrutacjach masowych
To oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • unikalną na polskim rynku możliwość pracy w bardzo ciekawej branży i zdobycie doświadczenia
  • udział w ciekawych projektach w dużej i złożonej organizacji
  • pakiet benefitów
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do MODUS z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Warszawie (04-158), ul. Zamieniecka 80/501, (dalej: Pracodawca, administrator danych), przekazujesz Pracodawcy Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym, który będzie je przetwarzał w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.