Ogłoszenie numer: 4059431, z dnia 2020-12-29

Klient portalu Praca.pl

Jesteśmy polską firmą produkcyjną z branży audio. Produkty naszej marki istnieją na rynku od 40 lat i słyną z doskonałego brzmienia wśród pasjonatów muzyki.

W związku z intensywnym rozwojem sprzedaży produktów naszej marki na rynku zagranicznym, szukamy Kandydatów na stanowisko:

Asystent ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wspierać budowę od podstaw sprzedaży na rynku amerykańskim i europejskim produktu naszej marki (profesjonalne rozwiązania Hi-Fi dla wymagających miłośników audio).

Kluczowe zadania:
  • Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z partnerami międzynarodowymi poprzez kontakt telefoniczny
  • Organizowanie spotkań z klientami oraz udział w targach (możliwe podróże do USA, kraje Europy),
  • Prowadzenie badań rynku audio
  • Identyfikacja nowych możliwości sprzedaży i nadzorowanie procesów sprzedażowych

Wymagania

  • Nie wymagamy doświadczenia – szukamy melomanów, ludzi interesujących się muzyką i sprzętem audio z biegłą znajomością języka angielskiego
  • Mile widziane wykształcenie związane z muzyką, czy projektowaniem sprzętu muzycznego
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Gotowość do podróżowania

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę, wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system prowizyjny
  • Pracę z produktem klasy „premium” - pełną wyzwań i nieodkrytych jeszcze możliwości
  • Czynny udział w rozwoju sprzedaży i produktu na rynku zagranicznym, a tym samym szerokie możliwości długofalowej współpracy i ścieżki rozwoju