Ogłoszenie numer: 3061382, z dnia 2020-01-28

Asystent Dyrektor Zarządzającej / Asystentka Dyrektor Zarządzającej

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa (Włochy)

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie kalendarzem spotkań
  • organizacja i uczestnictwo w spotkaniach
  • koordynowanie podróży służbowych
  • prowadzenie korespondencji w imieniu Pani Dyrektor, redagowanie pism
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi
  • samodzielne prowadzenie projektów zleconych
  • koordynowanie przepływu informacji między Dyrektorem, a pracownikami firmy
  • zarządzanie dokumentacją służbową

Wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia w zakresie pracy na podobnym stanowisku
  • znajomości języka angielskiego - mile widziana
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office oraz innych aplikacji biurowych
  • wysokiego poziomu kultury osobistej
  • doskonałych umiejętności organizacyjnych
  • dyspozycyjności i wielozadaniowości
  • samodzielności oraz umiejętności podejmowania decyzji
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • otwartości na ludzi i współpracę z nimi, asertywności, proaktywnej postawy, umiejętności rozwiązywania problemów

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w międzynarodowym środowisku
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • dużą samodzielność w realizacji zadań
  • praca od poniedziałku do piątku w etatowym wymiarze godzin