Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu
Asystent dyspozytora - pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy: Nowy Tomyśl
Numer: StPr/21/0200
OBOWIĄZKI:
Praca administracyjno - biurowa na stanowisku Asystenta Dyspozytora w dziale transportu. Praca przy komputerze, duża ilość kontaktu telefonicznego. Wsparcie językowe dyspozytorów w kontakcie z kierowcami. Prowadzenie procesu adaptacji kierowców obcokrajowców. Wprowadzanie zleceń transportowych. Kompletowanie dokumentów transportowych na wyjazd/zjazd kierowców.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Biegła obsługa komputera
Uprawnienia: umiejętność pracy pod presją czasu
Uprawnienia: obsługa pakietu MS Office

Wymagania inne:

Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i prowadzenia rozmów z kierowcami (osobistych i telefonicznych).

Miejsce pracy:

Nowy Tomyśl

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 140 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu