Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Asystent działu
Miejsce pracy: Mirków
Numer: StPr/22/3250
OBOWIĄZKI:
Wsparcie w codziennej pracy Managera Organizacja i koordynacja spotkań, wizyt oraz audytów (wewnętrznych i zewnętrznych) Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji i gromadzenie informacji na spotkaniach z udziałem zarządu Przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji Zarządzanie wewnętrzną i zewnętrzna korespondencją i kalendarzem Realizacja zadań i projektów zleconych przez przełożonego Realizacja tłumaczeń z j. hiszpańskiegoMiejsce pracy: ul. Wrocławska 43 m. -, 55-095 Mirków,Forma umowy: umowa o pracę na czas określony tj: 15.06.2022-14.06.2025Praca w godzinach od 9.00-17.00Kontakt z pracodawcą: 663636262 lub: VIP-SERVICE@VIP-SERVICE.COM.PL
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: hiszpański, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Projektowanie obliczęń i graficzna prezentacja wyników w arkuszu kalkulacyjnym
Uprawnienia: analityczne myślenie
Uprawnienia: Analiza danych liczbowych i słownych

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższeMS OFFICESTAŻ PRACY MIN 2 LAT NA PODOBNYM STANOWISKUanaliza danych liczbowych i slownych projektowanie obliczeń i graficzna prezentacja wyników w arkuszu kalkulacyjnymznajomość języka hiszpańskiego na poziomie B2 w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Mirków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 do 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu