Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent działu sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa | Numer ref.: ADS/014/MMR

Oferta:

  • Zatrudnienie za pośrednictwem Manpower w oparciu o umowę-zlecenie
  • Dostęp do benefitów (karta sportowa, opieka medyczna)
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w jednej z wiodących firm farmaceutycznych w Polsce
  • Dobra atmosfera pracy
  • Współpraca z inspirującym i zaangażowanym zespołem

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość Excel oraz pozostałych programów pakietu MS Office
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętność pracy z danymi
  • Wykształcenie wyższe lub IV/V rok studiów
  • Doświadczenie w pracy z klientami - mile widziane
  • Otwartość i chęć pracy zespołowej
  • Chęć uczenia się i zdobywania doświadczenia

Zakres obowiązków:

Wsparcie zespołu kluczowych klientów w bieżących obowiązkach związanych z administracją sprzedaży i zarządzaniem klientami:

  • Uzupełnianie formularzy promocyjnych
  • Przygotowanie raportów
  • Administracja bazy klientów
  • Współpraca z zespołem marketingu, handlowym oraz finansowym