SPÓŁKA TG PLUS JEST FIRMĄ INŻYNIERYJNO  - BUDOWLANO  - HANDLOWĄ

Działamy w sektorze energetycznym zapewniając naszym partnerom kompleksowe rozwiązania.

Sposób naszego działania jest przyjazny dla środowiska naturalnego, ukierunkowany na intelektualny i technologiczny rozwój  przynoszący korzyści całemu otoczeniu w jakim działamy.

Asystent Działu Technicznego
Miejsce pracy: Opacz- Kolonia, Warszawa - Ursus

Opis stanowiska

  • organizacja, opisywanie, drukowanie i katalogowanie dokumentacji zdjęciowej
  • katalogowanie decyzji zarządców terenu
  • rysowanie szkiców lokalizacji miejsca awarii
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania

  • bardzo dobra obsługa programu Microsoft Excel
  • znajomość programu AutoCad
  • dobra organizacja miejsca pracy
  • absolwent lub student ostatnich lat Wydziału Inżynierii Środowiska lub pokrewnych
  • mile widziane doświadczenie w branży

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności,
  • możliwość rozwoju i awansu w ramach struktur firmy.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz.883