Ogłoszenie numer: 7104810, z dnia 2022-06-24

Firma e-commerce działająca na polskim rynku w branży kosmetycznej, w związku
z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Asystent działu zakupów

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Opis stanowiska

  • wyszukiwanie dostawców i analiza ich ofert zgodnie z polityką firmy

  • komunikacja telefoniczna oraz mailowa z dostawcami w języku polskim

  • zamawianie produktów bezpośrednio u dostawców

  • przygotowywanie i archiwizowanie dokumentów zakupowych

  • wprowadzanie oraz korekta nazw produktów kosmetycznych w panelu administracyjnym

Wymagania

  • łatwo nawiązujesz relacje z ludźmi

  • bardzo dobrze znasz Excel

  • umiesz ustalać priorytety i działać wielozadaniowo

  • jesteś pracowity i zaangażowany w wykonywanie swoich obowiązków

  • dobrze czujesz się w Internecie

  • jesteś kreatywny i lubisz wychodzić z własną inicjatywą

to nie zwlekaj i zaaplikuj do nas.

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość branży kosmetycznej
  • podstawowa znajomość języka rosyjskiego

Oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Stabilną i pełną wyzwań pracę w dobrze skomunikowanej części Mokotowa

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole