Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Asystent kadry zarządzającej/ executive assistant
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/0442
OBOWIĄZKI:
prowadzenie kalendarza spotkań przydzielonych konsultantów, zarządzanie komunikacją, profesjonalna i efektywna obsługa rozmów telefonicznych, przygotowywanie raportów, zapewnienie wsparcia administracyjnego, ścisła współpraca z innymi asystentami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

preferowane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku korporacyjnym / customer service, skrupulatność, komunikatywność, zdolności interpersonalne, elastyczność, zdolności adaptacyjne, komunikatywność, zdolności interpersonalne i organizacyjne, proaktywna postawa

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 240 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu